O Nas

Posiadamy najbardziej luksusowe limuzyny we Wrocławiu.

Co możemy zaoferować?

Największa oferta we Wrocławiu

W swej ofercie posiadamy starannie wyselekcjonowane limuzyny we Wrocławiu. Dbamy o każdy detal. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że potrafimy zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów.

Samochody na każdą okazję

Wynajem limuzyny we Wrocławiu może być na każdą okazję np. wieczór kawalerski, wieczór panieński, studniówki, urodziny, zaręczyny. Dopełnimy wszelkich starań by każdy kurs był na jak najwyższym poziomie.

Limuzyna Hummer Wrocław

Jako pierwsi i jedyni we Wrocławiu posiadamy najbardziej ekskluzywną Limuzynę Hummer Stretch, która na każdym robi ogromne wrażenie. Cechuje się unikalnością, pięknem, wielkością, prestiżem.

Imprezowy School Bus

Przenieście się do czasów dzieciństwa, gdzie taki pojazd oglądało się jedynie na szklanym ekranie. Impreza w Amerykańskim Stylu!

Gwarancja realizacji usługi

Konkurencyjne ceny

Najnowsze modele limuzyn

Bezpieczeństwo

Gwarancja Satysfakcji

szybka odpowiedź w 24h

1684
Szczęśliwych klientów
5
Limuzyn VIP
70 000
KM
5
wykwalifikowanych kierowców
Nowych samochodów90%
Z polecenia85%
Satysfakcja100%
Powracających klientów100%

Co Nas wyróżnia

Jest nam niezmiernie miło, że dużo naszych rezerwacji to nasi powracający klienci. Cieszymy się, że możemy brać udział w ważnych wydarzeniach naszych klientów.

Zapraszamy do odwiedzenia zakładki GALERIA, gdzie znajdą Państwo pełną ofertę wynajmu limuzyn we Wrocławiu. Limuzyna ma przyjechać po za granice miasta? Nie ma problemu! Podaj nam dokładny adres, wykonamy bezpłatnie wycenę.

Sprawdź ceny za wynajem limuzyny we Wrocławiu

Nie przejmuj się! Mamy konkurencyjne ceny we Wrocławiu, a do tego najnowsze modele limuzyn.
Sprawdź